همزمان با سراسر کشور و توسط جهاددانشگاهی؛

آزمون‌ استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در خراسان رضوی برگزار گردید

۲۰ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۹۹۵۴ تاپ اخبار عمومی
همزمان با سراسر کشور و توسط جهاددانشگاهی، آزمون‌ استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در خراسان رضوی برگزار گردید.
آزمون‌ استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در خراسان رضوی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حسین امینی، معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: در این آزمون ۴۸ هزار داوطلب در کل کشور شرکت نموده‌اند که ۳۵۰۰ نفر از این تعداد در استان خراسان رضوی بوده‌اند.

وی با اشاره به اینکه این آزمون در سه حوزه اصلی مشهد، نیشابور و کاشمر امروز جمعه ۲۰ تیرماه برگزار گردید، تصریح کرد: ۲۰۰۰ نفر از داوطلبان را خانم‌ها و ۱۵۰۰ نفر دیگر را هم آقایان تشکیل می‌دادند.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی ابراز امیدواری نمود که نتایج این آزمون در نیمه دوم مردادماه سال جاری اعلام شود.

وی با تاکید بر اینکه کلیه پروتکل‌های بهداشتی در این آزمون رعایت شد، ادامه داد: توزیع ماسک و پد الکلی، تب سنجی و چینش صندلی‌های آزمون با فاصله استاندارد از جمله اقدامات بهداشتی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این آزمون بود.


نظر شما :