مدرس مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی خراسان رضوی:

کرونا بهترین فرصت استفاده از فضای مجازی برای تدریس را فراهم نمود

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۱:۴۹ کد : ۱۷۸۱۸ آموزشی
مدرس گروه آموزشی کامپیوتر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی گفت: کرونا بهترین فرصت استفاده از فضای مجازی برای تدریس را فراهم نمود.
کرونا بهترین فرصت استفاده از فضای مجازی برای تدریس را فراهم نمود

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، حوریه یغمایی با بیان این مطلب افزود: با وجود تعطیلی کلاس‌ها از اوایل اسفند ماه سال گذشته به دلیل شیوع کرونا، آموزش را متوقف نکردیم.

وی با تاکید بر اینکه در طی این مدت با استفاده از فضای مجازی نسبت به آموزش فراگیران اقدام شد، ادامه داد: فراگیران از آموزش در فضای مجازی استقبال خوبی نموده‌اند.

به گفته مدرس گروه آموزشی کامپیوتر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی، امنیت فراگیر به دلیل حضور در منزل و عدم تردد و صرفه جویی زمانی از مهمترین مزایای آموزش در فضای مجازی می‌باشد.

یغمایی با تاکید بر فرهنگ‌سازی در استفاده از فضای مجازی در امر آموزش، خاطرنشان کرد: به طور طبیعی، در ابتدای تغییر برگزاری دوره‌های حضوری به دوره‌های مجازی شاهد مقاومت از سوی فراگیران بودیم اما در حال حاضر با استقبال گسترده از سوی آنها در استفاده از فضای مجازی مواجه شده‌ایم.

به گفته وی با ایجاد فرهنگ سازی و پس از کرونا شاهده استفاده بیشتر فراگیران از دوره های مجازی نسبت به دوره های حضوری خواهیم بود.

مدرس گروه آموزشی کامپیوتر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی هزینه بالا و سرعت پایین اینترنت را از ضعف‌های سیستم آموزشی مجازی برشمرد.


نظر شما :