به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی این سازمان را تشریح کرد

۱۳ اسفند ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۴ کد : ۱۶۵۷۳ آموزشی
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی مراکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت این سازمان را تشریح کرد
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، نحوه برگزاری دوره‌های آموزشی این سازمان را تشریح  کرد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حسین امینی در این خصوص بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور پیشگیری از این بیماری در بین فراگیران، دوره‌های آموزشی مراکز آموزش‌های کوتاه مدت این سازمان بر اساس بخشنامه‌های ستاد ملی پیشگیری از کرونا تعطیل می‌گردد.

وی به اقدامات معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به منظور جبران عقب ماندگی فراگیران در دوره‌های اموزشی این حوزه به ویژه دوره‌های زبانی اشاره و تصریح کرد: در این راستا مقرر گردید، که کلیه مطالب باقیمانده دوره‌های زمستان در ابتدای شروع فعالیت سال جدید پوشش داده شود.

به گفته معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، برگزاری این کلاس‌ها در بازه زمانی 16 لغایت 25 فروردین ماه سال 99 خواهد بود.

وی همچنین بیان کرد: دوره‌های L1 تا L15 در قالب فایل‌های آموزشی به صورت مجازی، از تاریخ 19 اسفند ماه سال جاری بر روی سایت معاونت آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نشانی edu.jdm.ac.ir  بارگذاری و در اختیار فراگیران قرار خواهد گرفت.

وی از آغاز ثبت نام اینترنتی ترم بهار سال آینده دوره‌های آموزشی مراکز تخصصی آموزشی کوتاه مدت این سازمان از ۱۷ سفندماه سال جاری خبر داد.

معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی افزود:  به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تعیین سطح زبان برای فراگیران به صورت غیرحضوری انجام خواهد گرفت.

دکتر امینی در خصوص دوره‌های غیر زبان انگلیسی، خاطرنشان کرد: این دوره‌ها به صورت حضوری و مجازی برگزار و متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد.


نظر شما :