معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

آغاز به کار مرکز جدید آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت شماره ۵ جهاددانشگاهی خراسان رضوی در بلوار فردوسی مشهد

۲۰ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۴ کد : ۱۵۹۴۱ آموزشی
معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از آغاز به کار مرکز جدید آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت شماره ۵ جهاددانشگاهی خراسان رضوی در بلوار فردوسی مشهد خبر داد.
آغاز به کار مرکز جدید آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت شماره ۵ جهاددانشگاهی خراسان رضوی در بلوار فردوسی مشهد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر حسین امینی با بیان این مطلب افزود: در راستای تعداد افزایش مراکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت این سازمان بر اساس چشم انداز ۵ ساله معاونت آموزشی، این مرکز راه‌اندازی شده است.

وی در ادامه یادآور شد: بر اساس نیاز سنجی انجام شده و با توجه به جمعیت منطقه، مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت جهاددانشگاهی در بلوار فردوسی مشهد راه‌اندازی شده است.

وی با اشاره به اینکه در این مرکز درصدد هستیم تا دوره‌های تخصصی آموزشی را برگزار کنیم، تصریح کرد: دوره‌های تخصصی زبان‌های خارجی فرانسه، آلمانی، عربی، MSRT و IELTS از جمله دوره‌هایی است که در این مرکز برگزار خواهد شد.

به گفته معاون آموزشی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دوره‌های تقاضا محور با هدف ورود فراگیران به بازار کار نیز از دیگر دوره‌هایی است که در این مرکز برگزار خواهد شد.

دکتر امینی خاطرنشان کرد: دوره‌های آموزشی فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم انسانی و مدیریت، تخصصی کامپیوتر، حسابداری حرفه ای و Marketing از جمله دوره‌های تقاضا محور این مرکز است.

یادآور می‌شود که  نشانی مرکز جدید آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت شماره ۵ جهاددانشگاهی خراسان رضوی در حاشیه بلوار فردوسی، حد فاصل میدان جانباز و خیابان ثمانه، پلاک ۱۱۷ واقع شده است و علاقمندان می‌توانند با شماره تلفن مرکز به شماره ۳۷۶۴۷۱۰۱  جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایند.

 


نظر شما :