مدیر مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و پزشکی جهاددانشگاهی نیشابور خبر داد:

برگزاری گارگاه آموزشی IELTS برای اولین بار در نیشابور

۱۷ دی ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۱ کد : ۱۴۹۲۳ آموزشی
مدیر مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و پزشکی جهاددانشگاهی نیشابور از برگزاری گارگاه آموزشی IELTS برای اولین بار در نیشابور در این مجتمع خبر داد.
برگزاری گارگاه آموزشی IELTS برای اولین بار در نیشابور

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، میثم لعل عوض‌پور با بیان این مطالب افزود: این کارگاه در روزهای ۱۸ لغایت ۲۱ دی ماه در محل مجتمع تحقیقاتی، آموزشی و پزشکی جهاددانشگاهی نیشابور برگزار خواهد شد.

وی در ادامه  تصریح کرد: آیلتس معیاری است جهت سنجش دانش زبان انگلیسی اشخاصی که می‌خواهند در کشورهای انگلیسی زبان درس بخوانند.

به گفته مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت نیشابور، امتحان ایلتس از بالاترین و معتبرترین استانداردهای بین‌المللی جهت سنجش سطح زبان انگلیسی داوطلبان پیروی می‌کند و چهار توانائی شنیداری (Listening)، خوانداری (Reading)، نوشتاری (Writing) و گفتاری (Speaking) را مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

وی عنوان کرد: علاقمندان جهت ثبت نام در این کارگاه می‌توانند به مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه مدت نیشابور واقع در خیابان امام خمینی(ره) – امام خمینی(ره) ۱۷ و یا به سایت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان رضوی به نشانیedu.jdm.ac.ir  مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۳۳۳۳۷۷۵ و ۴۳۳۳۸۳۳۶ تماس حاصل نمایند.


نظر شما :