مرکز علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد در مسابقات مناظره دانشجویی به مقام برتر رسید

۲۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۸:۰۰ کد : ۱۳۱۶۸ آموزشی
مرکز علمی‌کاربردی جهاددانشگاهی مشهد موفق به کسب مقام اول در مرحله استانی سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه‌ جامع علمی‌کاربردی شد.
مرکز علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد در مسابقات مناظره دانشجویی به مقام برتر رسید

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، در مسابقه نهایی مرحله استانی سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی که عصر روز گذشته 22 آبان  در محل  هتل پردیسان مشهد برگزار شد،دانشجویان مرکز علمی‌کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد با تیم اندیشه‌وران سربدار از سبزوار  در قالب  گروه‌های«موافق» و «مخالف» با استفاده از مهارت‌های ارتباطی و فن بیان، به بحث و مناظره بر سر گزاره «برگزاری رویدادهای فرهنگی کشوری توسط دانشگاه نمی‌تواند پاسخگوی نیازهای فرهنگی و اجتماعی‌ منطقه‌ای دانشجویان باشد»، به رقابت پرداختند.

در پایان این مسابقه تیم جهاددانشگاهی مشهد در جایگاه مخالف به سرپرستی سعید شریعتی با کسب ۲۹۱ امتیاز  از هیأت داوران توانست مقام نخست را بدست آورد. همچنین تیم اندیشه‌وران سربدار از سبزوار در جایگاه موافق به سرپرستی محمود مرتضوی با کسب ۲۴۸ امتیاز از هیات داوران، مقام دوم این مسابقات را کسب کرد.

سومین دوره مرحله استانی مسابقات مناظره دانشجویی دانشگاه‌های جامع علمی‌کاربردی با محوریت «توسعه کیفی هدفمند و گسترش گفتمان مهارتی» برگزار شده است.


( ۲ )

نظر شما :