دعوت به همکاری دانشجویان در مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی

۰۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۱ کد : ۱۲۴۸۴ فرهنگی
مدیر مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی از دعوت به همکاری دانشجویان علاقمند در این مرکز به صورت پاره وقت خبر داد.
دعوت به همکاری دانشجویان در مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، راضیه آذرنیا با بیان این مطلب افزود: دانشجویان می‌توانند تا 30 آذرماه سال جاری با مراجعه حضوری به این مرکز به نشانی پردیس دانشگاه، سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، ساختمان معاونت فرهنگی نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: گردآوری اطلاعات یکی از مراحل مهم و تاثیرگذار هر نظرسنجی و تحقبق پیمایشی است و پرسشگر نقش کلیدی و موثر در هر نظرسنجی دارد.

وی بیان کرد: پرسشگر به عنوان یکی از ارکان اصلی کار نظرسنجی ماحصل فعالیت‌های پژوهشی را در قالب پرسشنامه دریافت می‌کند؛ لذا نحوه عملکرد وی در میدان می‌تواند بر کل پژوهش تاثیر بگذارد، بر همین اساس جذب، آموزش و حفظ پرسشگر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به گفته مدیر مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی، پس از ثبت‌نام، کارگاه‌های آموزشی برای افزایش مهارت پرسشگری دانشجویان متقاضی برگزار خواهد شد.

آذرنیا خاطرنشان کرد: دانشجویان علاقمند به پرسشگری می‌توانند جهت هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفن مرکز افکار سنجی دانشجویان ایران(ایسپا) – شعبه خراسان رضوی به شماره تلفن ۳۱۹۹۷۳۳۱ تماس حاصل نمایند.


( ۳ )

نظر شما :