به منظور شرکت در سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی؛

کارگاه‌های آموزشی انتخابی تیم مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار شد

۲۹ مهر ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۳ کد : ۱۲۳۴۴ آموزشی
سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد از برگزاری کارگاه‌های آموزشی انتخابی تیم این مرکز جهت شرکت در سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی خبر داد.
کارگاه‌های آموزشی انتخابی تیم مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی با بیان این مطلب افزود: در این کارگاه‌ها، به دانشجویان اصول مناظره تدریس می‌شود.

وی تصریح کرد: سومین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور با محوریت توسعه کیفی هدفمند و گسترش فرهنگ مهارتی در دهه سوم آبان ماه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه مرحله استانی این دوره از مسابقات نیز در اوایل آبان ماه سال جاری در مشهد برگزار خواهد شد، ادامه داد: آشنایی دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی با نظریه‌پردازی و مناظره از جمله اهداف این دوره از مسابقات است.

افروغی رشد شکوفایی فرهنگ گفت‌و‌گو، زمینه‌سازی برای شکل‌گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و تمرین و تقویت فعالیت‌های گروهی منسجم و هدفمند را از دیگر اهداف این مسابقات عنوان کرد.

سرپرست مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد خاطرنشان کرد: تیم این مرکز در دومین دوره مسابقات مناظره دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی در سال گذشته موفق به کسب رتبه دوم کشوری شد.


نظر شما :