جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد برگزار شد

۲۳ مهر ۱۳۹۸ | ۱۱:۳۹ کد : ۱۲۲۴۳ آموزشی
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد برگزار شد.
جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس احمد افروغی در این جلسه که روز گذشته 21 مهرماه در محل سالن شورای موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد برگزار شد، گفت: جایگاه مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد در بین مراکز کشور و استان از جایگاه بالایی برخوردار است، به طوری که این مرکز در سال 97 موفق به مرکز برتر در بین مراکز علمی کاربردی جهادهای کشور و همچنین جز 10 مرکز علمی کاربردی برتر در بین تمام مراکز علمی کاربردی کشور گردید.

وی به دستاوردهای علمی، پژوهشی و کارآفرینی مرکز اشاره و تصریح کرد: در این زمینه برای اولین بار در بین مراکز علمی کاربردی کشور،  مرکز رشد موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد را راه‌اندازی نمودیم.

وی بیان کرد: هدف از راه اندازی مرکز رشد موسسه،  تسهیل استفاده تجاری از دانش فنی و حقوق مالکیت معنوی بوده  و امکان استفاده از امکانات موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد مانند آزمایشگاه، کارگاه و کتابخانه را برای دانشجویان فراهم می‌کنند.

مهندس افروغی با اشاره به اینکه این مرکز با زیربنای 12 هزار مترمربع، 44 کلاس، 14 آزمایشگاه و 14 کارگاه در حال فعالیت می‌باشد، تصریح کرد: این مرکز همچنین اکنون با داشتن 10 رشته در مقطع کاردانی، 10 رشته در مقطع کارشناسی ناپیوسته، فعالیت می‌نماید.

وی به تاسیسن انجمن‌های علمی مرتبط با رشته‌های مرکز در سال گذشته اشاره و اظهار کرد: رشد موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز مشهد با داشتن سالن اختصاصی تربیت بدنی، توانسته است در مسابقات ورزشی دانشجویان موفق به کسب رتبه‌های برتر شود.


نظر شما :