معاون مهندسی و پشتیبانی ساخت مدیریت کالا شرکت ملی نفت:

جهاددانشگاهی در لیست بلندمرکزی وزارت نفت برای استعلام در مناقصات قرار گرفته است

۲۱ مهر ۱۳۹۸ | ۱۳:۲۲ کد : ۱۲۱۶۹ پژوهش و فناوری
معاون مهندسی و پشتیبانی ساخت مدیریت کالا شرکت ملی نفت از راه‌اندازی خرید الکترونیکی در صنعت نفت خبر داد و گفت: بر این اساس، مجموعه تولیدکنندگان داخل همچون جهاددانشگاهی در لیست بلندمرکزی وزارت نفت برای استعلام در مناقصات قرار دهیم.
جهاددانشگاهی در لیست بلندمرکزی وزارت نفت برای استعلام در مناقصات قرار گرفته است

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، مهندس محمود اسماعیلی امروز 17 مهر ماه در نشست با پژوهشگران گروه پژوهشی مواد و متالورژی جهاددانشگاهی خراسان رضوی که در محل این سازمان برگزار شد، افزود: شرکت‌های این لیست پس از برنده شدن در مناقصه و فرایند ارزیابی کیفی، می‌توانند محصول خود را به شرکت‌های نفت و گاز دولتی و خصوصی به فروش برسانند.

وی در خصوص تولید صداخفه‌کن‌های جهاددانشگاهی خراسان رضوی، بیان کرد: در حال حاضر با توجه به عدم الزامات قانونی، نمی‌توان بازار خوبی در خصوص این تولید متصور بود ولی با تدوین اسناد بالادستی و الزام بهداشتی و ایمنی در جهت بهبود شرایط سلامت جامعه و به ویژه واحدهایی که در اطراف ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز قرار دارند و آلودگی صوتی و مشکلات بهداشت برای مردم به وجود می‌آورند، می‌توان بازار خوبی را در این خصوص متصور بود.

معاون مهندسی و پشتیبانی ساخت مدیریت کالا شرکت ملی نفت در ادامه بیان کرد: جهاددانشگاهی به عنوان یک نهاد پیشرو و با ثبت اختراعاتی که در این زمینه داشته است می‌تواند از تولید پایلوت به تولید صنعتی اینگونه قطعات در این خصوص به کشور کمک نماید.

مهندس اسماعیلی با بیان اینکه تحریم ها باعث شده است، (Silencer) در رگلاتورها به کشور وارد نشود، و  سلامت جامعه در این خصوص به دلیل آلودگی صوتی ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز به خطر بیفتد، خاطرنشان کرد: با توانمندی که جهاددانشگاهی خراسان رضوی در خصوص تولید (Silencer) در رگلاتورها دارد، می‌توان علاوه بر جلوگیری از خروج ارز، به رونق تولید نیز کمک نمود.

معاون مهندسی و پشتیبانی ساخت مدیریت کالا شرکت ملی نفت یکی دیگر از مزایای تولید (Silencer) در رگلاتورها در جهاددانشگاهی خراسان رضوی را کاهش قیمت تمام شده آن نسبت به مشابه خارجی آن ذکرنمود.


نظر شما :