معاون پشتیبانی جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

اتمام بازسازی و بهره‌برداری از تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی این سازمان تا پایان آبان ماه سال جاری

۱۰ مهر ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۱ کد : ۱۱۸۴۳ عمومی
بازسازی تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی
اتمام بازسازی و بهره‌برداری از تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی این سازمان تا پایان آبان ماه سال جاری

معاون پشتیبانی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از  اتمام بازسازی و بهره‌برداری از تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی این سازمان تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دکتر مسعود گلستانی‌پور، با اشاره به قدمت ۷۰ ساله تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی این سازمان، گفت: با توجه به این قدمت، سقف این تالار مستهلک شده بود و لازم بود بازسازی اساسی آن در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان این مطلب که از اواسط سال گذشته عملیات بازسازی این تالار آغاز گردید، ادامه داد: همزمان با عملیات بازسازی، خرید تجهیزات این تالار نیز انجام گرفت.

وی تصریح کرد:تا قبل از بازسازی تالار فردوسی این سازمان، ظرفیت تالار در حدود ۳۸۰ نفر بود که این میزان پس از بازساری و به منظور سهولت در رفت و آمد حضار و استانداردسازی فضا به ۳۰۰ نفر کاهش یافته است.

دکتر گلستانی‌پور با اشاره به اینکه سیستم نور و صوت تالار فردوسی مجتمع دکتر علی شریعتی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از وضعیت مطلوبی برخوردار نبود، عنوان کرد: در بازسازی این تالار از سیستم نور عمومی و تخصصی استفاده شده است که از ویژگی‌های آن می‌توان به مصرف بهینه برق اشاره کرد، همچنین سیستم صوت نیز با شرایط بهینه ارتقاء خواهد یافت.

وی افزود: با هزینه کرد نسبتا بالا و با به روز رسانی سیستم گرمایش و سرمایش قبلی تالار، دیگر در بحث تهویه مطبوع مشکلی به وجود نخواهد داشت.

به گفته وی، در بازسازی تالار فردوسی مجتمع دکتر شریعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، دسترسی مناسبی از داخل سقف برای تاسیسات تالار در نظر گرفته شده،  که قبلا چنین دسترسی به منظور نگهداری و تعمیرات مطلوب وجود نداشت.

وی با تاکید بر اینکه در  طراحی داخلی تالار فردوسی مجتمع دکتر شریعتی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، سعی شده تا ظاهر و اصالت طراحی آن نیز حفظ شود، از آمادگی این سازمان برای برگزاری همایش‌های سایر سازمانها در این تالار خبر داد.


نظر شما :