رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خبر داد:

آغاز فرآیند عضوگیری در این سازمان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه‌های استان

۰۷ مهر ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۴ کد : ۱۱۷۵۰ فرهنگی
عضو گیری در سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی
آغاز فرآیند عضوگیری در این سازمان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه‌های استان

رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی از آغاز فرآیند عضوگیری در این سازمان همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید در دانشگاه‌های استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، حسین یوسفی با بیان این مطلب افزود: سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی، به‌ منظور سازماندهی مطلوب و توسعه مشارکت دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی استان در حوزه‌های اندیشه‌ای، زیست‌محیطی، اجتماعی، کارآفرینی، سیاسی، کتاب و کتابخوانی، فرهنگ و هنر، گردشگری، علمی، صنفی، فوق برنامه و... در راستای تقویت فرهنگ و ارزش‌های اسلامی در جامعه و به‌خصوص در نسل جوان و دانشجویان دانشگاه‌ها و همچنین با هدف ایجاد زمینه برای کشف، شکوفایی و اعتلای استعدادهای دانشجویان و ارتقای همکاری و مشارکت آنان در زمینه‌های یاد شده در قالب گروه‎های متنوع دانشجویی، هرساله در سراسر کشور اقدام به عضوگیری دانشجویان می‌نمایند.

وی تصریح کرد: عضویت در سازمان دانشجویان امکان همکاری بین دانشجویان دانشگاه‌های گوناگون در سطح استان و حتی کشور را به صورت مشترک فراهم نموده و آن‌ها می‌توانند مجموعه فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی را خارج از فضای دانشگاه و براساس نیازها و امکانات برنامه‌ریزی و اجرا نمایند.

به گفته وی، دانشجویان در صورت عضویت ضمن استفاده از برنامه‌ها و مجموعه فعالیت‌های مذکور می‌توانند نسبت به راه‌اندازی کانون‌ها و گروه‌های دانشجویی با یکدیگر ذیل شُعب سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی دراستان‌ها اقدام کنند.

رییس سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی خراسان رضوی خاطرنشان کرد: همچنین دانشجویان با مراجعه به «شبکه دانشجویان سَدا» به آدرس www.studentcity.ir و یا مراجعه به دفتر این سازمان واقع در میدان آزادی، پردیس دانشگاه، سازمان مرکزی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، ساختمان معاونت فرهنگی، نسب به ثبت نام و عضویت اقدام نمایند.


نظر شما :